Podporují nás

I had a dream…

     Dokážeme naším snažením oslovit? Koho vlastně? Současný člověk je ohlušen všemi bouřemi, které s ním zmítají sem a tam, je rozpolcený, neklidný, zotročený dnešní dobou. Cítíme morální úpadek, reálně vidíme naši ideovou politickou scénu, poznáváme falešný humanismus.

světélko hospicové péče v Hořicích

světlo hospicové péče v ČR

 

 

  

  I had a dream…Hospicové hnutí ale působí po celém světě. V sousedním Polsku je asi 260 mobilních hospicových týmů. Jsme v EU, primitivní národy tady nemáme. Ale máme vůbec chuť se zaobírat našimi těžce nemocnými? Co nám to přináší? Peníze? Slávu? Moc?

    I had a dram…Trápení našich těžce nemocných nás zneklidňují a nutí k činům. Nebylo by však jednoduší vzdát se, utéci od od všeho, zalézt si a vzdát všechny ty naše prohrané boje a pouštět se do dalších? Nejsme v tom dnešním světě šílenci, kteří mají jenom sen?

    Ne, nemáme jenom sny. Snažíme se na poli domácí hospicové péče v ČR učinit, co je možné někdy i nemožné a věříme, že náš i váš dream  se stane realitou…

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.