Hospicový kaplan sloužil mši svatou za kardinála Vlka

V pátek 27. 1. se vydal náš hospicový kaplan Pavel Rousek na poutní místo do Rokole, aby zde sloužil mši svatou za zdraví J. Em. kardinála Miloslava Vlka. Cestovalo s ním i několik členů našeho hospicového týmu. Pan kardinál se dlouhodobě zajímá o hospicovou myšlenku a všestranně ji podporuje. Několikrát jsme ho také měli možnost uvítat u nás v Duze. V průběhu Vánoc se u pana kardinála objevily vážné zdravotní problémy, načež vyšetření potvrdila nádorové onemocnění plic s metastázemi do kostí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Schönstattská kaple Panny Marie v Rokoli