Hospicové sdružení Duha bylo přijato do Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče…

Dobrý den,
s potěšením vám oznamuji, že představenstvo Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče souhlasí s přijetím vašeho občanského sdružení Duha za řádného člena APHPP. Od dnešního data jste tedy řádnými členy APHPP.
V příloze vám zasílám aktuální číslo interního zpravodaje APHPP Hospicnoviny a srdečně vás zvu na jednání valné hromady APHPP dne 20. května 2010 od 11,00 hodin v Prachaticích. Bližší informace k jednání valné hromady jsou v Hospicnovinách. Také si vás připojuji do centrálního rozesílače APHPP a budu vám zasílat veškeré informace.
V případě jakýchkoli dotazů nebo problémů mě neváhejte kontaktovat.
Těším se na spolupráci, s pozdravem. Eva Černá

Mgr. Eva Černá