Hospicové hnutí – Vysočina, o.s. na návštěvě v Hořicích…

V Centru DHP se dnes uskutečnilo setkání o.s. Duha s Hospicovým hnutím – Vysočina, o.s. z Nového Města na Moravě. Jednání se týkala problematiky dostupnosti paliativní hospicové péče v příslušných krajích.

Důležitá byla společná výměna zkušeností v oblasti této péče. Pracovníci, kteří v terénu poskytují služby umírajícím pacientům podávají skutečná svědectví. Vidíme, že je naprosto nutná dlouhodobá  síla a odhodlanost pracovat v dosud nevyřešených podmínkách domácí hospicové péče v ČR.  Spolupráci mezi našimi občanskými sdruženími považujeme za přínos. Děkujeme za návštěvu!