Podporují nás

Hospice a umění doprovázet

Právě vyšlo sedmé (v KNA druhé) aktualizované a doplněné vydání publikace Marie Svatošové „Hospice a umění doprovázet“. Je dostupné v síti prodejen Karmelitánského nakladatelství v Čechách, na Moravě i na Slovensku (www.kna.cz). Knihu je také možné si objednat v zásilkové službě KNA na adrese zasilky@kna.cz, objednací číslo 101691, cena 139,- Kč + poštovné a balné. Knihu lze doporučit nejen profesionálům ve zdravotnictví a pomáhajících profesích, ale velice se osvědčila v edukaci rodinných příslušníků pacientů s vážnou prognózou. Jsou-li včas poučeni, zvládají péči lépe a nedopouštějí se obvyklých hrubých chyb v přístupu a komunikaci. Díky tomu s vědomím dobře splněného úkolu o mnoho snadněji prožívají následné období truchlení po smrti blízké osoby.

Tuto knihu jsem si asi před šesti lety stáhla z internetu a nechala si ji knižně svázat. Pomáhala mi při práci v nemocnici a pomáhá mi dodnes při doprovázení umírajících. Našla jsem v ní cenné informace týkající se celé široké problematiky hospicové péče. 

                                                                Jana Sieberová

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.