Podporují nás

Galakoncert hvězd v květnu 2010…

     V květnu příštího roku se uskuteční v Hořicích charitativní projekt –  Den s Pepinou ( pletená ovečka ). Výtěžek bude věnován o.s. Duha na podporu domácí hospicové péče v tomto regionu.

    Akce bude probíhat celý den – pohádky pro děti, koncert pro náctileté, autogramiáda a vrcholem plánovaného dne bude večerní galakoncer hvězd.

    Tuto nabídku jsme obdrželi od paní Milušky Bittnerové, herečky z Prahy, rodačky z Hořic. Sdružení velice laskavě oslovila se svým týmem a nabídla možnost uspořádání tohoto charitativního dne v Hořicích.

    Tito mladí lidé ve svém volném čase a po zaměstnání pomáhají oslovovat  sponzory a tak přispívají  dětem  z Dětských domovů. Nyní se rozhodli  pomoci nemocným stojícím na konci života.

    Díky za to,  že Vám není lhostejný osud slabých a těžce nemocných v této dnešní uspěchané době ! Jste pro ostatní vzorem !

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.