Duhu navštívili zástupci PALLIARE – CARPE DIEM z.ú.

V pátek 6. 4. navštívili Centrum domácí hospicové péče zástupci ústavu PALLIARE – CARPE DIEM z.ú., který usiluje o rozšiřování domácí hospicové péče na Kroměřížsku, ve Zlínském kraji.PALLIARE – CARPE DIEM z.ú.: Posláním Zdravotního ústavu paliativní a hospicové péče Palliare Carpe Diem z. ú. je poskytovat komplexní paliativní a hospicovou péči lidem všech věkových skupin v preterminálním a terminálním stádiu jejich onemocnění. Umožnit nemocným, pokud si to budou přát, trávit konec jejich života ve vlastních rodinách a komunitách, mezi svými blízkými. Snažit se o posílení instituce rodiny a komunity v péči o umírající v naší zemi. Řídit se pravidly holistického pohledu na člověka. Budovat dobrovolnickou základnu v práci pro potřebné. Řídit se příklady dobré praxe, vytvářet standardy kvalitní péče. Věnovat se edukaci v oboru paliativní a hospicové péče široké veřejnosti. Pečovat o naše klienty a pacienty tak, jak bychom si sami přáli, aby jednou jiní pečovali o nás.