Duha na XXII. královéhradeckých ošetřovatelských dnech

Co je a co není hospic. Co je to doprovázení? Jak je to s financováním? Od prvopočátků našeho domácího hospice je  cílem poskytovat laické i odborné veřejnosti odpovědi na tyto i další otázky, které se týkají (domácí) hospicové péče a šířit tak povědomí o ní. Proto jsme se rádi zúčastnili i dvaadvacátého ročníku Královéhradeckých ošetřovatelských dnů. S přednáškou „Zkušenosti s vedením hospicového týmu“ vystoupila Jana Sieberová. V univerzitních prostorách, kde se XXII. Královéhradecké ošetřovatelské dny konaly, jsme měli prezentační stůl. Zde také probíhala autogramiáda knihy Jany Sieberové „Hospic – příběh naplněné naděje.“

Děkujeme pořadatelům celé akce za možnost prezentace hospicové péče!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA