Duha na Královéhradeckých ošetřovatelských dnech

Královéhradecké ošetřovatelské dny jsou již zaběhnutou tradicí a osvědčenou značkou pro setkání zdravotních sester a zdravotníků. Nabízejí několik bloků přednášek různých osobností zdravotnických služeb, ale také prezentační stánky, kde je možno se seznámit s novým zdravotnickým sortimentem. A samozřejmě je tu také prostor se zastavit s ostatními kolegyněmi a kolegy z jiných zařízení a povyprávět o vzájemných zkušenostech.

Jsme moc rádi, že jsme se mohli opět této akce účastnit a měli možnost zde prezentovat hospicovou péči.