Duha na Celostátním setkání mládeže v Olomouci

Celostátní setkání mládeže je určeno pro mladé lidi od 14 do 30 let, kteří chtějí prožít několik dní ve společenství mladých lidí. Krom bohatého kulturního programu bude nabízet i řadu přednášek na různá vážná i veselá témata. O životě v hospici a o duchovní péči bude přednášet Jana Sieberová. Mj. na setkání mládeže naleznete prezentační stánek Domácího hospice Duha, o.p.s.

Více informací o Celostátním setkání mládeže na webu: https://olomouc2017.signaly.cz/