Doprovázení nemocných – pořad na TV Noe

Každého z nás občas navštíví nemoc. Proč? Jaký to má smysl? Jsou mezi námi i lidé dlouhodobě nebo dokonce nevyléčitelně nemocní. Možná právě vy nebo vaši blízcí jsou v takové situaci. Co potřebují? Jak je provázet tímto těžkým obdobím? Jak jim být oporou, když sami bojujeme o naději? A kde na to brát sílu? Na tato témata hovořili v pořadu Kulatý stůl: MUDr. Lenka Delongová, vedoucí lékařka Mobilního hospice Ondrášek, Jana Sieberová z Domácího hospice DUHA a nemocniční kaplan, prezident Arcidiecézní charity Olomouc P. Bohumír Vitásek.

Pořad ke shlédnutí zde: http://www.tvnoe.cz/video/11399