Podporují nás

Dopis z Říma…

      21.12.2009 se v Centru domácí hospicové péče sešlo společenství Duhy na „vánočním agapé.“ Návštěvou nás poctil P. Davídek, sekretář biskupa Jana Baxanta z Litoměřic,  který v současné době studuje v Římě.   

    Zastoupeni byli i členové sborů Ratibor a Vesna, kteří nás od začátku velmi jasně podporují v rozvoji domácí hospicové péče, za což jim velice děkujeme.

      Společnou rukou jsme napsali blahopřání k 90 narozeninám panu kardinálu Tomáši Špidlíkovi, věnovali mu domácí hořické trubičky a CD sborů Ratibora a Vesny s Českou mší vánoční od Jakuba Jana Ryby.

     Velkou radost nám způsobil dopis z Říma, který byl adresován do Hořic.

                                                                                                                          Řím, 15.1.2010

       Milí přátelé z Hořic,

děkuji srdečně za sladkou muziku a za sladký doprovod k ní v ústech. Vzpomínka ze staré vlasti mne vždycky potěší. Dej Vám Pán Bůh mnoho požehnání do začatého roku.

                                                                      Tomáš kardinál Špidlík

   Dopis se při dnešní pravidelné zkoušce našich sborů slavnostně přečetl a byl věnován společenství Duhy do prostor Centra domácí hospicové péče, kde bude mít své čestné místo.

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.