01. 09. 2013, 18:41

Domácí hospic Duha, o.p.s.

Vážení přátelé, s velkou radostí oznamujeme, že transformace Hospicového občanského sdružení Duha v Hořích byla úspěšná. Krajský soud v Hradci Králové rozhodl o návrhu na zápis společnosti Domácí hospic Duha, o.p.s. a dne 20.8.2013 došlo k zápisu do rejstříku. Druh obecně prospěšných služeb: Domácí paliativní hospicová péče, domácí ošetřovatelská péče, odborné sociální poradenství pro nevyléčitelně nemocné, umírající a jejich blízké, půjčovna zdravotních a kompenzačních pomůcek a program dobrovolnické služby. Doplňková činnost: Výroba a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. Obory činnosti: Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti.