Domácí hospic Duha, o.p.s.

Vážení přátelé,

s velkou radostí oznamujeme, že transformace Hospicového občanského sdružení Duha v Hořích byla úspěšná.

Krajský soud v Hradci Králové rozhodl o návrhu na zápis společnosti Domácí hospic Duha, o.p.s. a dne 20.8.2013 došlo k zápisu do rejstříku.

Druh obecně prospěšných služeb:

Domácí paliativní hospicová péče, domácí ošetřovatelská péče, odborné sociální poradenství pro nevyléčitelně nemocné, umírající a jejich blízké, půjčovna zdravotních a kompenzačních pomůcek a program dobrovolnické služby.

Doplňková činnost: Výroba a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

Obory činnosti:

Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti.