Podporují nás

Město Hořice Královéhradecký kraj NF AVAST Nadace Agrofert Lesy ČR Biskupství královéhradecké Nadace KB Jistota Domácí hospic Duha Výbor dobré vůle Kubištovy Hořické trubičky - JANKA Nadační fond Pepina Strix Hořice Kimtex Petráčkovy hořické trubičky Město Nová Paka Město Lázně Bělohrad CWS boco Michal Súkup

Domácí hospic Duha nominován na Jivínského Štefana

Domácí hospic Duha byl za svoje aktivity nominován na ocenění „Jivínský Štefan“. Vybírat bude porota ze 281 nominací. Slavnostní předání ceny proběhne v sobotu 25. 2. v Dětěnicích, od 16 hodin v Sokolovně (prezence účastníků již od 15 hodin). Děkujeme všem, kteří nás svou nominací podpořili!

Jivínský Štefan – ocenění za kulturní činnost na území okresu Jičín – se bude 25. února 2017 předávat už po dvacáté první. Tentokrát v Dětenicích. Z nominací, které byly zaslány do konce loňského roku, byl vytvořen seznam, podávající přehled o různých aktivitách. Na jeho vzniku se podíleli členové Štefanské komise – sdružení, do něhož může vstoupit každý zájemce o zdejší kulturní dění. Kdo převezme cenu v kategorii za počin roku 2016, určí los, komu bude udělena za dlouhodobé působení v kultuře, rozhodne porota jmenovaná ze zástupců komise.

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.