Domácí hospic Duha nominován na Jivínského Štefana

Domácí hospic Duha byl za svoje aktivity nominován na ocenění „Jivínský Štefan“. Vybírat bude porota ze 281 nominací. Slavnostní předání ceny proběhne v sobotu 25. 2. v Dětěnicích, od 16 hodin v Sokolovně (prezence účastníků již od 15 hodin). Děkujeme všem, kteří nás svou nominací podpořili!

Jivínský Štefan – ocenění za kulturní činnost na území okresu Jičín – se bude 25. února 2017 předávat už po dvacáté první. Tentokrát v Dětenicích. Z nominací, které byly zaslány do konce loňského roku, byl vytvořen seznam, podávající přehled o různých aktivitách. Na jeho vzniku se podíleli členové Štefanské komise – sdružení, do něhož může vstoupit každý zájemce o zdejší kulturní dění. Kdo převezme cenu v kategorii za počin roku 2016, určí los, komu bude udělena za dlouhodobé působení v kultuře, rozhodne porota jmenovaná ze zástupců komise.