Podporují nás

Město Hořice Královéhradecký kraj NF AVAST Nadace Agrofert Lesy ČR Biskupství královéhradecké Nadace KB Jistota Domácí hospic Duha Výbor dobré vůle Kubištovy Hořické trubičky - JANKA Nadační fond Pepina Strix Hořice Kimtex Petráčkovy hořické trubičky Město Nová Paka Město Lázně Bělohrad CWS boco Michal Súkup

Dobrovolníci

DOBROVOLNÍKEM SE MŮŽE STÁT KDOKOLI, PROTOŽE KAŽDÝ Z NÁS UMÍ NĚCO, CO MŮŽE POSKYTNOUT DRUHÝM.

Kdo je dobrovolník?

Dobrovolníkem může být každý, kdo ze své dobré vůle, ve svém volném čase a bez nároku na finanční odměnu vykonává činnost ve prospěch jiných lidí.

Jakou činnost může dobrovolník vykonávat?

Navštěvovat klienty, dělat jim společnost, připravovat pro ně různé aktivity (výtvarné, ruční práce atd.), uspořádat kulturní vystoupení, pomáhat při organizaci akcí pořádaných hospicem, pečovat o okolí budovy, starat se o květiny, pomáhat klientům a jejich rodině v domácím prostředí aj., vždy záleží na schopnostech člověka.

e-mail : dobrovolnici.duha@seznam.cz
Více zde: http://dobrovolnici-duha-horice.webnode.cz/

 

Jaké aktivity vykonávají dobrovolníci Duhy?

Domácímu hospici Duha pomáhalo už velké množství dobrovolníků. Jejich aktivity se zaměřily na pořádání a účast na akcích: stánek na Adventních trzích a prodej ručně dělaných výrobků, Den pro rodinu, Drakiáda, Živý Betlém.