Den s Pepinou v Hořicích…

Vážení přátelé,

dnešním dnem pokračuje charitativní akce na podporu domácí hospicové péče v Hořicích. Nadační fond Pepina se snaží pomáhat lidem v těžkých situacích a proto spojil síly s naším Hospicovým sdružením Duha v Hořicích.

V 10 hodin se uskuteční divadelní představení Divadla AHA! Ze života hmyzu od Karla Čapka. Představení navštíví studenti místních středních škol.

Galakoncert v KD Koruna začne v 19.30 hodin. Učinkovat budou Monika Absolonová, Tomáš Savka, Martin Písařík, MUDr. Radim Uzel, Two Voices, místní ARTrosa a další. Moderovat bude Miluše Bittnerová a Rudolf Kubík.

Těšíme se na Vaší účast!