Den otevřených dveří v Domácím hospici Duha o.p.s. dne 11.10. 2013

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat u příležitosti oslav Světového dne hospiců na Den otevřených dveří v Domácím hospici Duha o.p.s., které se uskuteční dne 11. 10. 2013 od 9:00 do 16:00 hodin.

Rádi Vás seznámíme s posláním domácícho hospice Duha, s činností sociální poradny a poradny pro pozůstalé, shlédnete nově zrekonstruované prostory Centra DHP, dozvíte se o aktivitách dobrovolníků, o Mateřském centru a o činnosti Klubu Duha.

Setkat se budete moci s vrchní sestrou paní Janou Sieberovou, sociální pracovnicí paní Mgr. Magdou Kolátorovou, koordinátorem dobrovolníků panem Michalem Ludvíkem, s Mons. P. Rouskem a s dalšími členy týmu.

Těšíme se na Vás!