Den otevřených dveří v Domácím hospici Duha dne 13.10. 2014

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat u příležitosti oslav Světového dne hospiců na Den otevřených dveří v Domácím hospici Duha o.p.s., který se uskuteční dne 13. 10. 2014 od 9:00 do 16:00 hodin.

Rádi Vás seznámíme s posláním domácího hospice Duha, s činností sociální poradny a poradny pro pozůstalé, shlédnete prostory Centra DHP, dozvíte se o aktivitách dobrovolníků, o Mateřském klubu Pod Duhou a o činnosti Klubu Duha.

Setkat se budete moci s vrchní sestrou paní Janou Sieberovou, s MUDr. Pavlem Sieberem, sociální pracovnicí paní Mgr. Magdou Kolátorovou, zdravotními sestrami, koordinátorem dobrovolníků panem Michalem Ludvíkem, s Mons. P. Rouskem a s dalšími členy týmu.

Těšíme se na Vás!