Den otevřených dveří v Centru domácí hospicové péče dne 6.10. 2012

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat u příležitosti oslavy Světového dne hospiců na Den otevřených dveří do Centra domácí hospicové péče dne 6. 10. 2012 od 9:00 do 16:00 hodin.

Seznámíme Vás s posláním mobilního hospice Duha, s činností sociální poradny a poradny pro pozůstalé, budeme Vás informovat o rekonstrukčních pracích druhé půlky Centra DHP, dozvíte se o aktivitách dobrovolníků.

Setkat se budete moci s vrchní sestrou paní Janou Sieberovou, sociální pracovnicí paní Mgr. Magdou Kolátorovou, koordinátorem dobrobolníků panem Michalem Ludvíkem a s dalšími členy týmu.

Těšíme se na Vás a věříme, že společnými silami budeme šířit myšlenku domácí hospicové péče v našem regionu dál.