Den otevřených dveří v Centru DHP 8. května

Vážení přátelé, připravujeme pro vás  Den otevřených dveří  8. května  v Centru domácí hospicové péče v Hořicích od 9 – 16.30 hodin. Srdečně zveme ty z vás, kteří se o naše činnosti zajímáte a jste přesvědčeni o důležitosti poskytování domácí hospicové péče.

Díky štědrosti mnohých z vás jsme mohli uskutečnit některé stavební rekonstrukce a vybavit půjčovnu zdravotnických pomůcek. Na sdružení Duha se od počátku jejího založení obrátilo 17 rodin, které chtěli mít svého těžce nemocného v domácím prostředí.

Finanční prostředky od vás budou použity na zajištění provozu hospicových služeb. Děkujeme, že se podílíte na všestranné péči o naše nemocné i v době všeobecné ekonomické nejistoty. S mnohými z vás jsme spojeni ve snaze učinit vše proto, aby se našim nemocným dostalo té nejlepší péče. Jsme vděčni za podporu, které se nám od vás dostává.