Den otevřených dveří dne 11.2.2013

Při příležitosti Světového dne nemocných si Vás dovolujeme pozvat dne 11.2.2013 od 13.00 hod na Den otevřených dveří do Centra domácí hospicové péče v areálu Městské nemocnice Hořice.

Součástí bude i slavnostní otevření nově zrekonstruovaných prostor Centra domácí hospicové péče.

Celý projekt –  Duhový hospic – rekonstrukce Centra domácí hospicové péče, který byl ukončen 31.12.2012 finančně podpořila Nadace ČEZ, dále Nadace Dobré dílo sester sv. K. Boromejského,  Program rozvoje venkova ČR Státního zemědělského intervenčního fondu a část financí pochází z vlastních prostředků sdružení, čili z darů.

Celková hodnota rekonstrukce činí 403 714,- Kč.

Den otevřených dveří 11.2.2013