03. 01. 2010, 19:51

Děkujeme pěveckému sboru Bona Vita

První koncert letošního roku v chrámu  Narození Panny Marie dnes večer v Hořicích byl pozváním na tradiční poselství hudby, vyslané nám všem. Jako vždy nás hudba naplňovala  tichou radostí. Radostí z toho, že někdo o nás pečuje a říká: "Zastavte na chvíli ten nesmyslný úprk naším životem!"     Výtěžek tohoto koncertu přispěje částkou  3 400  Kč k rozvoji  domácí hospicové péče v tomto regionu.  Byl předán o.s.  Duha. Tento finanční dar  bude použit k nákupu  lineárního dávkovače léků v ceně 33 000 , který pro naše pacienty půjčujeme z hospice v Litoměřicích.      Hudba je zamyšlením  nad životem a smrtí, nad lidským údělem, nad smyslem našeho počínání, nad věčnou touhou po štěstí a snahou proměnit svět ve svět lepší.         Upřímně děkujeme vám všem za krásný večer a za vaši solidaritu s našimi nemocnými!