Podporují nás

Děkujeme dobrovolníkům HOS Duha

Děkujeme dobrovolníkům Hospicového občanského sdružení Duha Hořice za uspořádání již druhé drakiády, která se konala dne 28.10.2011 u Masarykovy věže samostatnosti. Zvláštní poděkování patří Michalu Ludvíkovi, manželům Slepičkovým a Ludvíkovým.

Úkolem každé generace by mělo být vytrvalé hledání správného uspořádání lidských věcí. Svou účastí na této akci jste potvrdili jednoznačně solidaritu s těžce nemocnými lidmi. Dali jste jim naději, že ačkoli je domácí hospicová péče v ČR stále v plenkách a její porodní bolesti jsou dlouhé a komplikované, můžou se spolehnout na naši věrnost, kterou společně s vámi všemi  zastupujeme.

Odvaha Hospicového občanského sdružení Duha jít proti proudu dneška, je vlastně službou všem lidem bez rozdílu, kteří přes svou pokročilou nemoc mohou důvěřovat těm, kteří jím profesionálně pomohou zvládnout všechny situace spojené s jejich těžkou životní situací.

Jana Sieberová

Fotogalerie

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.