Děkujeme do Prahy za finanční pomoc…

Díky, že mezi námi žijí a pracují lidé, kteří pomáhají finančně zajistit hospicovou službu v Hořicích a okolí.  Projekt o.s. Duha zaujal sympatizanty v Praze, kteří nás sami oslovili a nabídli konkrétní pomoc.

Dnes nám přišel dopis, který otiskujeme v plném znění.

Dobrý den,

v pátek jsem odeslala druhou část našeho daru na podporu Hospice v Hořicích a aktivit sdružení Duha. Jedná se cca zpoloviny o individuální příspěvky našich členů a zpoloviny o prodej knih našich sponzorů na adventní akci klubů Rotary.

Jako sponzoři podpořili a dodali svá díla na tyto aktivity: vydavatelství Argo, Grada, Trilabit, Rybka, Ideál, Slovart, Metafora, individuálně taktéž p. B. Jirků, p. B. Kuras, pan O. Schmidt, p. Z. Schindlar, p. M. Rejman a v neposlední řadě akci nákupem děl podpořili přátelé z pražských Rotary klubů.

Těší nás, že jsme zorganizovali pěkné a zároveň smysluplné akce, které, věříme, pomohou.

Přeji všem klidné a pěkné prožití vánočních dní

Jana Oulová
pokladník RC Praga Ekumena