Podporují nás

Děkujeme…

     Děkujeme členům Hospicového sdružení Duha za šíření myšlenky domácí hospicové péče mezi veřejností při tradičních Adventních trzích v Hořicích. Děkujeme všem dobrovolníkům za napečené výborné koláče a za výrobu krásných vánočních svícnů.

   Máme radost, že společným úslilím v boji za „dobré umírání“ v ČR vytváříme mezi sebou kvalitní vztahy, které jsou podstatou života. Vždyť žádný lidský vztah nedosáhne naplnění, pokud není završen přátelstvím. A mít přítele – znamená být přítelem.  

   Přejeme Vám všem klidný adventní čas a připomínáme jednu z myšlenek Viktora Fischla: „Nejhezčí a myslím taky nejdůležitější je sbírat vzpomínky. Víc: zážitky. Chvíle, na které nezapomename. Nakonec nezáleží tolik na tom, kolik toho máme ve spořitelně, jako na tom, co jsme uložili do banky paměti. Jenom na tom záleží, je-li kdo opravdu bohatý nebo chudý. Ono je to taky to jediné bohatství, o které tě nikdo nemůže připravit, které nemusíš pojistit proti zlodějům a které nemůžeš prospekulovat, ani prohrát v kartách.“

                                       Za HOS Duha     Jana Sieberová

                                     Advent 2010 v Hořicích

Další fotografie zde.

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.