Další reakce na Setkání domácích hospiců 2017

Hospic Setkání: „…moc díky za vše, bylo to krásné setkání, inspirující a příjemné. Jsem ráda, že jsem tam byla a jen mi je líto, že nebyli i další lidé z našeho týmu. Snad příště…“

Hospic Athelas: „ještě jednou moc a moc děkujeme za společně strávené chvíle…“

Jana Křížová: „…jinak jsem opravdu chtěla moc poděkovat za krásný hospicový víkend, za provázení a podporu, organizaci krásnou. Duch sv. stále působí…

Michaela Šimková, sociální pracovnice FNHK: „Díky za celý víkend, byl pro mě velkým povzbuzením.“

Dr, Vlčková a kolektív mobilného hospicu Sv.Lujza z Handlovej: „Ďakujeme za krásny víkend, v ktorom ste sa nám venovali svoj čas.“

Mgr. Mária Karaffová: „Veľmi pekne ďakujeme za obohacujúci pobyt u Vás vo Vesmíre.“