Co nás čeká v nejbližší době…

Společenství Duhy se bude snažit v lednu otevřít knihovnu V Centru domácí hospicové péče pro veřejnost. Připravujeme pro vás katalog knih, který bude dostupný na www.hospic-horice.cz nebo tištěný na místě.

Těšíme se na  literárně – hudební večer společné četby z děl klasiků. Čtený text bude s komentářem a s diskuzí.

Plánujeme výstavy kreseb místních malířů.

Domlouváme termíny  přednášek s tématikou domácí hospicové péče v Hořicích a okolí.

Prostory celého Centra domácí hospicové péče se chystají   na kontrolu  hygieny a stavebního úřadu.