Podporují nás

Město Hořice Královéhradecký kraj NF AVAST Nadace Agrofert Lesy ČR Biskupství královéhradecké Nadace KB Jistota Domácí hospic Duha Výbor dobré vůle Kubištovy Hořické trubičky - JANKA Nadační fond Pepina Strix Hořice Kimtex Petráčkovy hořické trubičky Město Nová Paka Město Lázně Bělohrad CWS boco Michal Súkup

Chtíc, aby spal… na koncertu panovala skvělá atmosféra

Předvánoční koncert Edity Adlerové ve Filharmonii Hradec Králové nakonec byl vším, jenom ne tím, co by divák očekával. V repertoáru nezazněly pouze koledy a rovněž tak spojení klavíru (Věra Müllerová) a akordeonu (Tomáš Benedikt Sršeň), které však dokonale ladilo k celému vystoupení, utvořilo nečekaný zážitek. Zpívané koledy však nezazněly celé, neboť jsme stále ještě v období adventu. Celý koncert Duha pojala především jako poděkování svým největším a dlouhodobým podporovatelům.

Děkujeme za to společné setkání, které s řadou návštěvníků pokračovalo i po koncertě v kavárně Filharmonie. Bylo to velice milé zastavení v očekávání nejkrásnějších svátků v roce. 

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.