Charitativní koncert Den s Pepinou 28.5.2010

Nabídka Nadačního fondu Pepina uspořádat benefiční koncert pro podporu a rozvoj domácí hospicové péče v Hořicích proběhla v říjnu roku 2009.  Více než půl roku bylo naplněno společnou  přípravnou činností k uspořádání jarmarku, vernisáže a galakoncertu.

Všem, kteří se na přípravách benefičních akcí podíleli velmi srdečně děkujeme! Výtěžek bude určen na nákup zdravotnických pomůcek a na provoz Centra DHP v Hořicích. Hospicové občanské sdružení Duha poskytuje komplexní domácí hospicovou péči těžce nemocným a umírajícím lidem druhým rokem.

Když je život člověka zakončen důstojně, klidně a smířeně, máme radost z hluboce lidského smyslu naší práce. Děkujeme za solidaritu s našimi nemocnými, děkujeme, že společně s námi budujete další hospicové dílo v ČR.

Fotografie z večerního koncertu naleznete zde.

1 komentář k článku Charitativní koncert Den s Pepinou 28.5.2010

• Dobrý den,
    chtěla jsem se zeptat co obnáší uspořádat charitativní koncert pro postižené děti…..jsme dobrovolný neregistrovaný spolek a nevím zda se musí tato charitativní činnost vykazovat. Rádi bychom chtěli pomoci….pokud můžete zaslat nějaké informace s Vašimi zkušenostmi budeme velice rádi za každou radu
    děkuji Iveta