01. 06. 2010, 22:12

Charitativní koncert Den s Pepinou 28.5.2010

Nabídka Nadačního fondu Pepina uspořádat benefiční koncert pro podporu a rozvoj domácí hospicové péče v Hořicích proběhla v říjnu roku 2009.  Více než půl roku bylo naplněno společnou  přípravnou činností k uspořádání jarmarku, vernisáže a galakoncertu.       Všem, kteří se na přípravách benefičních akcí podíleli velmi srdečně děkujeme! Výtěžek bude určen na nákup zdravotnických pomůcek a na provoz Centra DHP v Hořicích. Hospicové občanské sdružení Duha poskytuje komplexní domácí hospicovou péči těžce nemocným a umírajícím lidem druhým rokem.  Když je život člověka zakončen důstojně, klidně a smířeně, máme radost z hluboce lidského smyslu naší práce. Děkujeme za solidaritu s našimi nemocnými, děkujeme, že společně s námi budujete další hospicové dílo v ČR. Fotografie z večerního koncertu naleznete zde.