30. 09. 2009, 05:55

ČESKO - SLOVENSKÝ KONCERT v HOŘICÍCH

Vážení přátelé a  příznivci o.s. Duha ! Může se stát, že na někoho z Vás zapomeneme s pozváním na ČESKO  - SLOVENSKÝ  koncert do Hořic. Promiňte nám to ! Koncert se koná v soboru 3.10. v 18 hodin v chrámu Narození Panny Marie v Hořicích. Účinkují: pěvecký sbor Tristianus z Trstené / SR/, řídí Pavol Bažík pěvecké sbory Ratibor a Vesna z Hořic, řídí PaedDr. Božena Stopková V programu zazní CANTATE DOMINO  A. Gretchaninoff, SALVUM FAC REGEM  Palestrina, TEBE POEM  Bortniansky,  MOTTETA  Juozas Naujalis, SLÁVA BOŽÍ  L.v. Beethoven, NABUCO  G.Verdi a jiné skladby našich i světových autorů. Výtěžek koncertu bude věnován Hospicovému občanskému sdružení Duha na rozvoj domácí hospicové péče.                                                         Těšíme se na Vás !