Podporují nás

Centrum domácí hospicové péče v Hořicích…

    Hospicové sdružení Duha poskytuje své služby v našem  regionu druhým rokem. V mnoha případech se jedná o službu na poslední cestě našich těžce nemocných. Jak sami nemocní a jejich rodiny dosvědčují, péče o umírající není pouze v lékařské a v pečovatelské dimenzi, ale poskytuje duševní péči nutnou k vykročení do posledního úseku této pozemské pouti.

     Pro naše sdružení je velké povzbuzení to, že počet našich členů stále stoupá. Stoupá též  počet rodin, které se na sdružení obrátily. Přestože pracujeme bez smlouvy s VZP, daří se nám i díky finanční podpoře města Hořic naši činnost provozovat dál. Vážíme si všech sponzorských darů od dalších právnických osob  a tolik potřebných  darů od mnoha jednotlivců.

    Ráda bych poděkovala všem členům občanského sdružení Duha  za jejich práci a pomoc.  Zároveň Vás  chci požádat, vytrvejte  ve svém nelehkém poslání i nadále. Vždyť s přispěním nás všech se Duha stává klidným přístavem v dnešním uspěchaném světě, kde nachází útočiště a pomoc ten, který ji nejvíce potřebuje. 

                                                                                          Jana Sieberová

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.