Beseda o domácí hospicové péči v Kladně

Vážení a milí,

dovolte mi srdečně Vás pozvat na připravovanou akci v září, kde bychom Vám rádi představili náš domácí Hospic svaté Hedviky, naše cíle, činnost i vize…..

to vše spojíme s velmi zajímavou přednáškou s ne méně zajímavou přenášející Janou Sieberovou, která se pilně podílí na rozvoji domácí hospicové péči v ČR. Prostor bude i pro lékaře, kteří se mohou dovědět víc o roli lékaře v domácí hospicové péči, na dotazy bude připraven odpovídat MUDr. Pavel Sieber, ředitel hospice Duha Hořice a viceprezident Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče v ČR.
V případě zájmu o přednášku a besedu nám prosím svojí účast potvrďte krátkým mailem, chceme každému zajistit komfort a skvělé občerstvení.

Děkujeme a jste velmi srdečně zváni.

V případě jakýkoliv dotazů se prosím obraťte na uvedené tel. čísla v přiloženém letáku

Lucie Řepová a tým Hospice svaté Hedviky

Leták: leták přednáška září 2017-3