8.5. 2010 bude zahájen prodej vstupenek na podporu domácí hospicové péče…

V rámci tradičního hořického Jarmarku konaného 8. 5. 2010 zahájíme rozsáhlou sbírkovou akci, podpořenou prodejem vstupenek na kulturní akce, dárkových předmětů, doprovodným programem za účasti známých umělců, Jaroslavy Obermaierové, Martina Holce ad., vernisáží výstavy fotografa Jaroslava Kučery a koncertem Zbyňka Drdy. Finance získané budou určené k rozvoji domácí hospicové služby v Hořicích a v okolí, pro nemocné pacienty, kteří chtějí trávit poslední chvíle života plnohodnotně v domácím prostředí.