Podporují nás

Poděkování za koncert sboru Gaudium

Uplynulý víkend byl pro příznivce a podporovatele Duhy ve znamení zábavy pro dobrou věc. Přestože o koncertu Smíšeného pěveckého sboru Gaudium Praha Sokola Královské Vinohrady, bychom měli spíše říci, že byl pohlazením pro duši. Nejednomu z návštěvníků vlhly oči při poslechu Dvořákova Larga nebo České písně Bedřicha Smetany. Rozléhající se Hallelujah Georga Friedricha Händela zase povznášelo srdce do slávy nebeských výšin. Děkujeme celému sboru, že uskutečnil koncert ve prospěch našeho hospice bez nároku na odměnu. Osobně pak náleží poděkování sbormistrům Zdeně a Vladislavu Součkovým a paní J. Knížkové za zprostředkování koncertu. Děkujeme farnosti Panny Marie Královny míru na Praze-Lhotce za poskytnutí prostor kostela pro koncert. Děkujeme všem návštěvníkům za štědré příspěvky na dobrovolné vstupné. Přesná částka není známá, protože peníze putovaly do zapečetěné kasičky hospicové veřejné sbírky. Odhaduje se však, že návštěvníci věnovali více jak 10 000 Kč.

Děkujeme také čokoládovně CARLA spol. s r.o. ze Dvora Králové nad Labem, že zdarma věnovala své výrobky, abychom mohli všechny členy sboru odměnit alespoň pravou mléčnou čokoládou!

Musíte být přihlášeni k přidávání komentářů. Přihlašovací jméno a heslo obdržíte na Váš mail. Žádosti o přístup na web posílejte na adresu uvedenou v kontaktech. Děkujeme za Vaše příspěvky.